Dünya Yeni Bir Başlangıç – After Earth türkçe altyazılı full hd izle

Film Bilgileri
Dünya Yeni Bir Başlangıç – After Earth türkçe altyazılı full hd izle
5.919 views

After Earth 2013 yapım aksiyon ve bilimkurgu türünden filmdir. Avatar filminin yenilikçi yönetmeni M. Night Shyamalan tarafından yönetilmiştir. After Earth’ın hikayesi gelecek zamanda geçmektedir. Filmde çoğalış bitmiş ve dünyada hiçbir âdemoğlu yaşamamaktadır. Dünya yaşanmaz bir hale gelmiş, atmosferi bozulmuş ve bütün hayat kaynakları da tükenmiştir.

Dünya, içinde yaşayanlar aracılığıyla ayrılma edilmiş, insanlar çoğalış yaşamlarını diğer gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. After Earth’de, insan ırkının dünyadan kaçmasına neden veren olağanüstü verici olaylardan bin sene hemen sonra, Nova Prime insanlığın yepyeni evi olmuştur. Dünyanın insanlar aracılığıyla ayrılma edilmesinin üzerinden bin zevç sene geçmiştir. Hayvanlar ek olarak saldırgan, topraklar insanların geçmesi amaçlı verimsizdir. Menkıbevi General Cypher Raige (Will Smith), derinlemesine bir görevden ayrılmış ailesine geride döner, 13 yaşındaki oğlu Kitai (Jaden Smith)’ye babalık etmeye hazırdır. Fakat gemisi bir asteroid bulutunun içine daldığında, gemi hasar alır ve dünyaya bir düşüş yaparlar. Cypher yaralanmıştır. General Cypher çöküş sırasında bir bacağını kaybeder ve gemiyi onarmak için oradan ayrılabilmek amaçlı oğlunun düşman topraklarını yalnız başına geçmesi gerekmektedir. Babası kokpitte ölmek üzereyken, Kitai, kurtarma balonlarını onarma etmek amaçlı düşman topraklarını sönmek zorundadır. Bütün yaşamı boyunca Kitai, babası buna benzer bir asker olmak istemiştir. Bu Sabah, bu şansa sahiptir. M. Night Shyamalan imzalı filmin başrollerinde Will Smith ve oğlu Jaden Smith bulunuyor .Son dönemlerde olabildiğince başarılı eserler çıkaran Shyalaman bu filmde de oldukça başarılı bir eser ortaya çıkarmış. Will Smith’in olabildiğince yaratıcı bir bilim spekülasyon eseri olan bu film de birden çok ünlü starı bulabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/5 (6 votes cast)
Dünya Yeni Bir Başlangıç - After Earth türkçe altyazılı full hd izle, 3.3 out of 5 based on 6 ratings
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Dünya Yeni Bir Başlangıç – After Earth türkçe altyazılı full hd izle "
 1. erkan 28 Haziran 2013, 22:27 -

  This video has been removed from public access.

  • admin 28 Haziran 2013, 22:31 -

   Merhaba,
   Alternatif videolar eklenmiştir sorunsuzca izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Film izle, Sinema izle, Online Film izle, HD Film izle
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss
müzik dinle gazete oku eş anlamı Film izle Sinema izle Online Film izle HD Film izle Yerli Filmler Erotik Yabancı Film izle
online

Film izle